My się zimy nie boimy! Wręcz przeciwnie bardzo ją lubimy. :) Nasze przedszkolaki uwielbiają zabawy na śniegu więc gdy tylko się pojawi wychodzimy na dwór.

LUBIMY PĄCZKI! Nie tylko jeść :) Pączki mogą być inspiracją do wielu fajnych zabaw. W naszym przedszkolu bawiliśmy się doskonale z okazji Tłustego Czwartku.

Kolejny już kolorowy dzień w naszym przedszkolu - tym razem

CZERWONY DZIEŃ.

Obchodziliśmy go w Walentynki- dzień życzliwości.

Kolejny z kolorowych dni w naszym przedszkolu

BIAŁY DZIEŃ

Dzieci ubrały się dziś w tym kolorze, a potem wspólnie bawiliśmy sie podczas zabaw ruchowych.

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach teatralnych w I Liceum Ogólnokształcącym. Dzieci wspólnie z starszymi kolegami odgrywały role, bawiły się ale przede wszystkim świetnie się bawiły.

dziękujemy za zaproszenie :)

Okres świąteczny to wyjątkowy czas także w naszym przedszkolu. W tym roku tradycyjnie już piekliśmy i zdobiliśmy pierniczki, ozdabialiśmy choinki, robiliśmy kartki. Odwiedził nas tez Święty Mikołaj ze swoimi elfami. Odbyło się tez kolędowanie wspólnie z rodzicami, podczas którego grupa VI wystawiła jasełka.

z okazji DNIA MISIA dzieci bawiły się na balu śpiocha. Na początku obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez nauczycieli naszego przedszkola o zwierzętach zapadających w sen zimowy. Potem były tańce, zabawa i wygłupy oczywiście w towarzystwie MISIA . W tym roku wcieliła się Pani Grażynka z zaprzyjaźnionej z nami biblioteki miejskiej.

Jesień powoli dobiega końca. Nasze przedszkolaki pożegnały ją wspólnie. Grupa SOWY przygotowała przedstawienie "Pani jesień". Potem był czas na wspólne zabawy i tańce.

WIOSNA W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

W naszym ogrodzie wiosna rozgościła się na dobre. To wszystko dzięki naszym przedszkolakom,  które jesienią posadziły w naszym ogrodzie mnóstwo cebulek kwiatowych. Cebulki spały całą zimę, a wiosną wychyliły swoje główki i ozdobiły nasz przedszkolny ogród wieloma barwami.

Drogie przedszkolaki nie możecie być teraz w przedszkolu i zobaczyć jak pięknie wygląda teraz ogród przedszkolny dlatego chcemy Wam pokazać kilka zdjęć.

W naszym ogrodzie przedszkolnym powstaje coś wyjątkowego - ŚCIEŻKA SENSORYCZNA. Udało sie nam pozyskać sponsora, który ufundował elementy ścieżki, a teraz wspólnymi siłami pracowników przedszkola i przedszkolaków tworzymy te wyjątkowe miejsce. Będzie się ono zmieniać ale na pewno przyniesie wiele radości przedszkolakom.